MFK

TERAPIE MFK NAJDE A ODSTRANÍ PŘÍČINU BOLESTI

Tato technika je systematickým procesem opravy pohybového aparátu. Je ideálním způsobem, jak se zbavit přetrvávající chronické bolesti. Stará se o váš pohybový stereotyp a přetěžované svaly. Hledá příčinu bolesti a odstraňuje ji.

Velkou výhodou metody je, že díky komplexnímu ošetření celého těla umožňuje zlepšovat akutní poúrazové stavy (vyvrknuté klouby, zlomeniny, výhřez ploténky, otevřené úrazy aj.). Výrazně pomáhá urychlit regeneraci celého těla a hojení postiženého místa.

Během práce používáme program MFK (manuální fyzioterapeutická korekce) a notebook. Do notebooku zapisujeme informace získané při návštěvě a z vyšetření.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Vždy se opakuje pět jednoduchých kroků:

 1. ANAMNÉZA: Rozhovor, při kterém si popovídáme o tom, co vás trápí.

 2. VYŠETŘENÍ: Svalový test – ověření funkčnosti svalů a svalových skupin. Výsledky zapisujeme do MFK.

 3. DIAGNOSTIKA: Posouzení stavu svalové kondice podle obrázku z MFK.

 4. PROVEDENÍ TECHNIKY: Ošetření na základě výstupů z MFK systému. Vždy se jedná o jedinečnou kombinaci zákroků v návaznosti na výsledky svalového testu.

 5. KONTROLA: Zjišťujeme, jaké výsledky ošetření přineslo.

Návštěvník je během celého procesu oblečený tak, jak mu je pohodlné. Svalový test probíhá ve stoje i na lehátku. Typ ošetření je závislý na stavu návštěvníka.

VÝSLEDKY METODY:

 • uvolnění svalového napětí,

 • zmírnění i úplná ztráta bolesti,

 • odstranění únavy a více energie,

 • kvalitnějí a klidnější spánek,

 • konec prášků na bolest,

 • rychlejší regenerace po akutních úrazech.

Po návštěvě můžete zaznamenat dvou až třídenní zhoršení, jelikož vaše tělo potřebuje čas na vstřebání ošetření. Následně přichází úleva a znatelné zlepšení.

NABÍZÍME VÝBĚR ZE TŘÍ VARIANT OŠETŘENÍ:

MFK EXTRA (120 min)

Komplexní ošetření, které zahrnuje MFK terapii, techniky z energetické medicíny a terapii Access Bars. Variantu absolvují klienti při první návštěvě. Doporučujeme ji také všem, kdo vyžadují celostní péči o tělo, mysl a duši.

MFK KLASIK (90 min)

Zlatá střední cesta, když nemáte dostatek času na variantu EXTRA. Soustředí se zejména na samotnou MFK terapii a v případě, že zbyde čas, podpoříme účinky energetickými technikami a terapií Access Bars.

MFK BASIC (70 min) 

Vhodná jako udržovací rutina pro klienty, kteří chodí pravidelně a nemají zásadní potíže. Obsahuje pouze terapii MFK.